logo    Drevodetem.cz  dřevěné hračky  Udělejte radost Vašim dětem i přírodě 

JAK NAKUPOVAT
Jak na to?

Zde naleznete několik užitečných informací. Pokud Vám něco nebude jasné, můžete nám zavolat +420 777 00 99 58 (od 8:00 – 17:00 hod) nebo nám napište e-mail na drevodetem@email.cz , a my se budeme snazit Vás o všem informovat a poradit při výběru zboží nebo doručení zásiky.

Přejeme si, aby se Vám naše výrobky líbily a abyste se k nám rádi vraceli. Vaše spokojenost a úsměv Vašich dětí je smyslem naší práce.

Jak nakoupit? Nejlepší a nejrychlejší je navštívit eshop jendoho z našich partnerů, jejichž seznam naleznete níže. Je dobré podívat se na více míst, ne všichni mají všechno. Pokud chcete nakoupit i  nás, napište nám email nebo zavolejte, informujeme Vás se o ceně a domluvíme termín a způsob dodání

Spolupracující e-shopy:

vyrobenoprodeti.cz

drevenahracka.eu

babymall.cz

dracek.cz

hugochodibos.cz

 

Jaká je dodací lhůta? Veškeré námi vyráběné zboží se snažíme mít skladem buď hotové nebo, z důvodů skladování, těsně před dokončením a průběžně je doplňovat. V tom případě je expedujeme během jednoho až dvou dnů, takže v rozmezí dvou až čtyř dnů může být u Vás. Protože jsme ale malá výrobní firma, může se stát, že na výrobku, který jste vybrali, se po vyprodání zásob momentálně pracuje a pak bude doručen jakmile to bude možné, obvykle v rozmezí čtyř dnů až třech týdnů. V každém případě se budeme snažit splnit Vaše přání v co nejkratší době a o dodacím termínu  budete informováni.

Kolik zaplatím za dopravu? Pokud objednáte přímo od nás, v případě dobírky je poštovné účtováno ve výši 150,-Kč. Pokud platba proběhne předem, převodem na účet, je výše dopravného 120,-Kč. V případě nákupu nad 5000,-Kč  Vám dopravné účtováno nebude. Nákup ve výši 10000,- Kč a více Vám po domluvě osobně zavezeme do Vašeho domova, školky, mateřského centra apod.

Důležité upozornění! Vzhledem k tomu, že vyrábíme v malých sériích a z důvodů zvyšovaní kvality neustále vyvíjíme konstrukci, postupy výroby i design a navíc se snažíme pohotově reagovat na nové potřeby nejdůležitějších zákazníků, dětí, může se stát, že objednaný výrobek bude mít mírné odlišnosti od produktu na fotografii. Tyto případné změny jsou vždy ke zlepšení užitné hodnoty a neovlivňují výrazným způsobem charakter ani vzhled výrobku. U typů, kde je použito textilie, se tato může mírně lišit odstínem barvy.. Pokud by změna byla výraznějšího charakteru, budete na ni před dodáním zboží včas a dostatečně upozorněni a zásilka neodejde bez Vašeho souhlasu.