logo    Drevodetem.cz  dřevěné hračky  Udělejte radost Vašim dětem i přírodě 

O NÁS
To jsme my

Udělejte radost Vašim dětem i přírodě, kupte dřevěnou hračku od nás.

Vítáme Vás na našich internetových stránkách zaměřených na dřevěné hračky a dřevěné doplňky nejen do dětského pokoje. Sortiment, který zde naleznete, sami vyrábíme. Tyto výrobky vznikají kompletně, od výběru druhu přes návrh designu a výrobu vzorků až po konečnou realizaci, přímo v naší dílně. S láskou dáváme dřevu tvar, tak aby se Vašim dětem nejen líbilo, ale bylo pro ně i užitečné a bezpečné. Vaše spokojenost a úsměv Vašeho dítěte je smyslem naší práce.

Jsme malá česká firma, specializující se na výrobu dřevěných hraček a potřeb pro děti. Zabýváme se touto čiností již od roku 2009 a naše výrobky jsou již rozeseté v různých koutech světa, včetně Ameriky nebo Austrálie. Z velké části jsou vyráběny za vydatného přispění zdravotně postižených, což je, vedle přinášení radosti a dovednosti dětem, jeden ze smyslů naší práce.

Všechny výrobky, které to vyžadují, jsou samozřejmě vybaveny prohlášením o shodě podloženém příslušným certifikátem, ale i ty které tento přímo nevyžadují, jsou vyráběny tak aby splňovaly příslušné normy EN 71.